KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488452

nr 1448 8452

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, naken modell, 1800-tal. Olja på pannå, 21x27cm, oramad.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 14 februari 2022
kl 19:51:14